Audyt

 • foto

  Audyt i kontrola zarządcza w spółce z oo cel artykułu

  Audyt i kontrola zarządcza w spółce z o.o cel artykułu o kontroli zarządczej jest wyobrażenie prawnych uwarunkowań funkcjonowania systemu kontroli zarządczej także praktycznych rozwiązań, możliwych do zastosowania w każdej jednostce budżetowej. W trakcie artykułu o kontroli zarządczej poruszone zostaną.

  Dodany: 2020-06-04
  Kategoria: Audyt
  Komentarze: 0


 • foto

  Audyt zamówień i zamówienia publiczne

  Audyt zamówień i zamówienia publiczne ile wynosi euro i elektroniczna forma prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego - przygotowanie, przebieg, problemy praktyczne, opinie UZP i orzecznictwo KIO. Od kilku miesięcy stosujemy w praktyce uregulowania dotyczące elektronicznej formy prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

  Dodany: 2020-05-25
  Kategoria: Audyt
  Komentarze: 0


 • foto

  kontrola zarządcza dokumenty Dokumentacja organizacyjna

  kontrola zarządcza dokumenty. Dokumentacja organizacyjna systemu budżetowania i controllingu przedsiębiorstwa. Artykuł prowadzony będzie w formie warsztatu. Uczestnicy zajęć będą konstruować koncepcję wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie. Uzupełnieniem warsztatu będą wykłady dotyczące poszczególnych elementów wdrożenia systemu controllingu w przedsiębiorstwie. Wdrażanie controllingu w przedsiębiorstwie. Artykuł poświęcone jest wdrożeniu oraz funkcjonowaniu.

  Dodany: 2019-11-11
  Kategoria: Audyt
  Komentarze: 2