Fundacje

 • foto
  Fundacje i stowarzyszenia Prawo i praktyka Przekazujemy Państwu
  Fundacje i stowarzyszenia Prawo i praktyka Przekazujemy Państwu rzeczowy komentarz, który ma usprawnić zakładanie fundacji i stowarzyszeń. Lektura obejmuje wiele cennych wskazówek dotyczących ich rejestracji również działalności. Część praktyczna uzupełniona jest krótkim komentarzem do ustawy o fundacjach także Prawo o stowarzyszeniach, wzorcowymi statutami i orzecznictwem.

  Dodany: 2020-02-18
  Kategoria: Fundacje
  Komentarze: 0


 • foto
  Wzory polityki rachunkowości dla fundacji
  Wzory polityki rachunkowości dla fundacji i stowarzyszeń. Jak uzyskiwać klientów na usługi w internecie? Dla handlowców i marketingowców . Pozyskiwanie i budowania baz danych w sieci również generowanie leadów sprzedażowych online krok po kroku. Korzyści na rzecz czytających: Poznanie kluczowych aspektów prowadzenia działań w obszarze.

  Dodany: 2020-02-11
  Kategoria: Fundacje
  Komentarze: 4


 • foto
  3 plan kont organizacji pozarządowej; 4 normy ujmowania
  Zobacz kto zatwierdza sprawozdanie merytoryczne fundacji i zależność sprawozdania finansowego – po raz pierwszy za 2019 rok nowy układ zgodnie z załącznikiem nr 6 do ustawy o rachunkowości! Obecne wydanie publikacji o fundacjach i stowarzyszeniach zważa szereg nadzwyczaj ważnych przemian dla fundacji i stowarzyszeń wynikających z nowelizacji ustawy o rachunkowości, wiążących od 26.

  Dodany: 2019-11-21
  Kategoria: Fundacje
  Komentarze: 3