Inne

 • foto

  odbiór świadectwa pracy przez

  odbiór świadectwa pracy przez osobę upoważnioną i Metody eliminacji podwójnego opodatkowania Zasady dotyczące pobierania zaliczek na taksa Obowiązki płatników Sporządzanie informacji PIT Przeliczanie przychodów zagranicznych Przeliczenie podatku zapłaconego za granicą na złote Zaliczanie wynagrodzeń do kosztów uzyskania przychodów Metoda zapobieżenie z progresją omówienie przykładów Metoda zaliczenia wyrażenie omowne przykładów Ulga abolicyjna zasady jej stosowania Podatkowe skutki oddelegowania.

  Dodany: 2019-11-27
  Kategoria: Inne
  Komentarze: 4


 • foto

  Przepisy wprowadzające ustawę Prawo

  Przepisy wprowadzające ustawę. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce Jednym z celów Instytutu na rzecz Państwa Prawa jest wspieranie inicjatyw zmierzających do podnoszenia świadomości prawnej społeczeństwa. Dlatego nie jest nam obojętna jakakolwiek zmiana w obowiązującym prawie. Pragniemy zwrócić uwagę, że w dniu 1 sierpnia 2018 r. poprzez Prezydenta RP została podpisana ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Znowelizowana ustawa wprowadza istotne przemiany w systemie.

  Dodany: 2019-11-22
  Kategoria: Inne
  Komentarze: 1


 • foto

  konsultant ds telefonicznej

  konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta rozmowa kwalifikacyjna. Uczestnicy artykułu o obsłudze klienta poznają reguły i techniki reklamy Facebook Ads mające na celu usprawnienie działań marketingowych firmy również marki osobistej. Zyskają umiejętności prawidłowego przeprowadzania kampanii reklamowej z wykorzystaniem Menedżera Reklam także.

  Dodany: 2019-11-04
  Kategoria: Inne
  Komentarze: 2