Prawo Pracy

 • foto

  Zobacz mikropożyczka 5000 jak szybko

  Zobacz mikropożyczka 5000 jak szybko w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pakiet tarczy antykryzysowej, z powodu któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Środki te da pożyczka 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, żeby ją uzyskać, a zarówno w jaki sposób.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  czym jest świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa

  czym jest świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą opierać się świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo? Do tej.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 1


 • foto

  czy świadczenie postojowe jest

  czy świadczenie postojowe jest pomocą publiczną w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc dla samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą polegać świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo? Do tej.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  Płaca minimalna w holandii 2020

  Płaca minimalna w holandii 2020 i Zatrudnienie pracowników tymczasowych (pracowników sezonowych) Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na realizowaniu poprzez pracownika.

  Dodany: 2020-02-17
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 1


 • foto

  W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą

  W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, także w postaci papierowej, jakże i elektronicznej. Nowy status pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej, czyli.

  Dodany: 2020-02-11
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 1