Wspólnota Mieszkaniowa

 • foto

  Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej z tytułu

  Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, która obowiązywałaby w dniu przekształcenia. Generalnie oznacza to, że wysokość opłaty przekształceniowej będzie równa opłacie rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, jaka byłaby do zapłaty w dniu 1.1.2019 r. Opłatę wnosi się w terminie do dnia 31 marca każdego roku. Opłata, co dotyczy normy będzie wnoszona poprzez okres 20 lat, licząc od dnia przekształcenia. Ustawa.

  Dodany: 2020-05-01
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 1


 • foto

  Zarządzanie i zarządzanie nieruchomościami

  Zarządzanie i zarządzanie nieruchomościami w Polsce powstaje coraz więcej wspólnot mieszkaniowych - lub to w wyniku powstawania nowych budynków i sprzedaży lokali, wykupu lokali od gmin to znaczy innych podmiotów, a kończąc na przekształcaniu przysługujących spółdzielczych praw do lokali w pełną własność. Ogół właścicieli.

  Dodany: 2020-02-13
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 1


 • foto

  wspólnota mieszkaniowa na czym polega

  wspólnota mieszkaniowa na czym polega i Proces tworzenia budżetu kontraktu. Podstawowym celem artykułu jest przedstawienie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł święty problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych.

  Dodany: 2019-11-02
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 0